Calendari de Liga EH Cadete Masculina 2023/24
Jornada 1 (27/10/23)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure LAUTADA UP GASTEIZ IKE CN EASWIM | Dis, 28/10/2023 19:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | 11122226433100 | Dis, 28/10/2023 19:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | |
Veure WP DONOSTIA WP NAVARRA | Dis, 04/11/2023 18:45 GMT+2 Altza Kiroldegia | 5140402342400 | Dis, 04/11/2023 18:45 GMT+2 Altza Kiroldegia |
Jornada 2 (10/11/23)
Jornada 3 (24/11/23)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure WP NAVARRA CN EASWIM | Dis, 25/11/2023 14:00 GMT+2 C.D. Larraina | 14122332421342 | Dis, 25/11/2023 14:00 GMT+2 C.D. Larraina | |
Veure WP DONOSTIA URBAT IKE | Dis, 25/11/2023 20:15 GMT+2 Altza Kiroldegia | 625092301043‐‐ | Dis, 25/11/2023 20:15 GMT+2 Altza Kiroldegia |
Jornada 4 (15/12/23)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure URBAT IKE WP NAVARRA | Dis, 16/12/2023 15:45 GMT+2 Orbea Kiroldegia | 672212112200 | Dis, 16/12/2023 15:45 GMT+2 Orbea Kiroldegia | |
Veure LAUTADA UP GASTEIZ IKE WP DONOSTIA | Diu, 17/12/2023 12:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | 1174133123100 | Diu, 17/12/2023 12:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza |
Jornada 5 (05/01/24)
Jornada 6 (12/01/24)
Jornada 7 (26/01/24)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure WP DONOSTIA CN EASWIM | Dis, 27/01/2024 18:00 GMT+2 Paco Yoldi | 9212714254500 | Dis, 27/01/2024 18:00 GMT+2 Paco Yoldi | |
Veure LAUTADA UP GASTEIZ IKE URBAT IKE | Diu, 28/01/2024 19:10 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | 7191616520500 | Diu, 28/01/2024 19:10 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza |
Jornada 8 (02/02/24)
Jornada 9 (16/02/24)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure WP NAVARRA URBAT IKE | Dis, 17/02/2024 15:15 GMT+2 C.D. Larraina | 7121242141400 | Dis, 17/02/2024 15:15 GMT+2 C.D. Larraina | |
Veure WP DONOSTIA LAUTADA UP GASTEIZ IKE | Dis, 17/02/2024 20:15 GMT+2 Altza Kiroldegia | 5120400352300 | Dis, 17/02/2024 20:15 GMT+2 Altza Kiroldegia |
Jornada 10 (23/02/24)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure LAUTADA UP GASTEIZ IKE WP NAVARRA | Dis, 24/02/2024 15:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | 5111215013300 | Dis, 24/02/2024 15:00 GMT+2 Complejo Deportivo Mendizorrotza | |
Veure URBAT IKE CN EASWIM | Diu, 25/02/2024 14:30 GMT+2 Orbea Kiroldegia | 1533031415100 | Diu, 25/02/2024 14:30 GMT+2 Orbea Kiroldegia |